Полагање теста

језичких способности (енглески језик) за улазак у двојезично одељење

Oбавештавамо вас да ће Основна школа Краљ Петар I” у среду 5. априла 2017.године у трајању од 18 до 19.30 часова, организовати Дан отворених врата, за представљање и промоцију средњих школа.

Home О школи Школа у Паси Пољани
Школа у Паси Пољани

Школске 2009/10. године почиње са радом новоизграђени објекат издвојеног одељења ОШ "Краљ Петар I" у Паси Пољани од I до VIII разреда.

Током школске 2011/12. средствима Министарства спорта и Града Ниша изграђена је фискултурна сала у издвојеном одељењу у Паси Пољани. Опремљена је одговарајућим спортским реквизитима и опремом и спремна за коришћење од  школске 2012/13.

Школа у Паси Пољани има 9 одељења од I - VIII разреда са 213 ученика.

Простор у школи у Паси Пољани:

1. Бетониране стазе око школске зграде и прилаз

2. Спортски терени