Home Ученици Информације Представа "Мрзовољна Нова година"
Представа "Мрзовољна Нова година"

Ученици, III-6 из Паси Пољане, су током новембра месеца 2017. године дошли на идеју да самостално припреме новогодишњу представу. У наредном периоду су током великог одмора причали о идејама, улогама и смешним репликама које могу убацити. Убрзо након тога, ученик Вук Станковић, је написао целу представу, водећи при том рачуна да учествује цело одељење. Почели смо са припремом сценографије, костима, специјалних ефеката и пропратне музике. У децембру је била увежбана и приказана на  новогодишњем фестивалу у Паси Пољани. У јнуару смо је представили предшколским групама у матичној школи као и на дан Светосавске приредбе.
Представа је снимљена професионалном камером и постављена на youtube каналу.