Home Запослени Стручна служба Школски психолог
Школски психолог

Драгана Бошњак

e-mail:  Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели

Датум рођења: 1.09.1953. год.

Занимање: Дипломирани психолог, професор

Радно искуство:

Од 1977. до 2007. год. ОШ "Бранко Миљковић", школски психолог.

Од 2007. год. ОШ "Краљ Петар I", школски психолог.

Едукације:

Дефицит пажње и хиперактивност код деце, Школа без насиља, Кризне ситуације, Обука из дефектолошке дијагностике, реедукација и неропсихолошке рехабилитације, Наставник као креатор климе у одељењу, Семинар за водитеље радионица, Семинари Савета Европе за наставнике грађанског васпитања, Едукација водитеља за грађанско васпитање у средњој школи од I до IV разреда. Пројекат Грађанин, Едукација водитеља за грађанско васпитање V, VI и VII разред. Ми у реформи - семинар за водитеље, Активно учење, Семинари у оквиру међународног пројекта Школе мира, Семинар безбедно дете, Семинар диверзионе шеме, Учионица добре воље – базични семинар, Семинар за обуку водитеља, Језик жирафе – базични семинар, Умеће одрастања, Чувари осмеха, Клијентом усмерена терапија...

Вештине:

Немачки језик - средњи ниво

Енглески језик - основни ниво

Француски језик – основни ниво

Социјалне вештине:

Водитељ учионице добре воље, водитељ за обуку водитеља радионица, водитељ и реализатор великог броја радионица са наставницима и професорима основих и средњих школа за грађанско васпитање, сарадња и учешће у пројектима невладиних организација, креирање и организовање бројних радионица и трибина о различитим темама са ученицима, наставницима, медијатор и тимски рад.

Организационе вештине:

Кординатор за нишки регион у међународном пројекту Школе мира. Учешће у организовању и вођењу конференције за младе. Координатор пројекта Парламент деце и младих Ниша.

Техничке вештине:

Основни програми за компјутер.

Уметничке вештине:

Учешће у писању и креирању више пројеката у НВО-у Центар за постицање раста и развоја - Храст.