Home Ученици Млади амбасадори Млади амбасадори наше школе - школска 2013/2014. год.
Млади амбасадори наше школе - школска 2013/2014. год.

Исидора Гавриловић

Име и презиме: Исидора Гавриловић
Датум рођења: 8.4.2002.
е-mail адреса:
Образовање: Ученица петог разреда ОШ "Краљ Петар I". Од првог разреда са одличним успехом, са свим петицама.
Активности:

Учешће на Општинској и Окружној смотри рецитатора у 3. и 4. разреду, са освојеним 2. и 3. наградама.

Учешће на Општинским и Окружним такмичењима из математике, такође у 3. и 4. разреду, са освојеним 1. и 2. наградама.

Учешће на Математичком турниру, као представник 4. разреда и освојена 2. награда.

Учешће на Дописној математичкој олимпијади 2013. (5. разред), са освојеном 3. наградом.

Учешће на Интернет математичкој олимпијади 2013. (5. разред), са освојеном 1. наградом.

Учешће у летњој школи за даровите МЕНСА-НТЦ систем учења у ОШ "Свети Сава" у Нишу од 19.6. до 27.6.2013.

Редовни учесник додатне наставе из математике и биологије.

Ваннаставне активности: Школа енглеског језика, Школа математике и Школа цртања и вајања.

Енглески језик 1. разреда у редовној настави и од 3. разреда у приватној школи

Немачки језик од 5. разреда

Рад на рачунару:

Microsoft Office (Word, PowerPoint, Еxcel)

Профил:

Комуникативна, толерантна, сналажљива, свестрана, дружељубива, несебична

Теодора Величковић

Име и презиме: Теодора Величковић
Датум рођења: 11.10.2001.
е-mail адреса:
Образовање: Ученица шестог разреда ОШ "Краљ Петар I". Од првог разреда основне школе остварила одличнан успех.
Активности:

Похађала додатну из српског језика и биологије, члан француског позоришта, а у школској 2013/14. учествовала у размени ученика и том приликом са својим наставницима и друговима посетила француски колеџ "Marcellin Berthelot".

Тренира одбојку, тренирала кошарку и освојила 2. место.

Страни језици:

Енглески језик (од 1. разреда)

Француски језик (од 5. разреда)

Рад на рачунару:

Microsoft Office (Word, PowerPoint)

Дружељубива, љубазна, духовита

Катарина Радомировић

Име и презиме: Катарина Радомировић
Датум рођења: 29.05.2000.
е-mail адреса:
Образовање: Ученица седмог разреда ОШ "Краљ Петар I". Од првог разреда основне школе остваривала одличан успех.
Активности:

Учешће у петом разреду (2012. год.) на Општинском и Окружном такмичењу из математике и награда на Општинском. Такође учешће на Државном такмичењу (2012. год.) са оркестром и освајање друге награде. Такође у петом разреду учешће на Окружном такмичењу са хором. И у 2011. години учешће на Окружном такмичењу са хором.

Страни језици:

Од четврте године учи енглески језик, а од петог разреда немачки језик.

Профил:

Дружељубива, комуникативна, љубазна, поштује друге, хумористична ...

Мара Николић

Име и презиме: Maра Николић
Датум рођења: 20.05.1999.
е-mail адреса:
Образовање: Ученица осмог разреда ОШ "Краљ Петар I". Од првог разреда са одличним успехом, са свим петицама.
Активности:

Редовно такмичење из Српског језика од 5. разреда.

Освојено 3. место на Општинском такмичењу и пласман на Окружно такмичење.

Учешће на фестивалу "Научне чаролије" у Пожаревцу, 2013. год.

Француско позориште – активни члан од 5.разреда (гостовања у Будимпешти, Новом Саду, Нишу).

Завршена нижа музичка школа “Константинус“ у Нишу.

Члан хора од 2. разреда ОШ.

Освојено 1. место на фестивалу "Пчелица" у Нишу, 2005.год.

Редовно учешће на школским приредбама.

Учешће на семинару о Толеранцији у регионалном центру у Нишу, 2013. год.

Енглески језик од 1. разреда у редовној настави

Француски језик од 5. разреда - Међународна диплома DELF A1 и A2.

Рад на рачунару:

Microsoft Office (Word, PowerPoint, Excel)

Профил:

Комуникативна, креативна, толерантна, сналажљива, свестрана, дружељубива, стрпљива