Home Ученици Млади амбасадори Свечана промоција нове генерације младих амбасадора
Свечана промоција нове генерације младих амбасадора
У четвртак, 02. октобра је у Народном позоришту у Нишу одржана свечана церемонија проглашења нове генерације младих амбасадора. Поново су међу ученицима свих основних и средњих школа, као и међу студентима, изабрани најбољи представници који ће у наредном једногодишњем мандату спроводити мисију Младих амбасадора. Уз већ постојећи програм Амбасадора културе, промовисане су и прве генерације амбасадора спорта и амбасадора предузетништва.

На свечаности је презентован досадашњи рад удружења, као и планови за будућност, а прилику да поздраве младе амбасадоре и упуте им речи подршке, искористили су представници Града Ниша, најзначајнијих институција из области културе, спорта и бизнис сектора, али и представници партнерских организација удружења грађана "Млади амбасадори".

Да представљање 300 нових младих амбасадора, будућих лидера наше локалне заједнице, поприми прави свечани карактер, допринели су Женски академски хор СКЦ-а, као и Нишки симфонисјки орекстар, који су својим изведбама више пута изазвали одушевљење у препуној сали Народног позоришта у Нишу.