Вести и обавештења

Свечана додела ваучера ученицима генерације за похађање програма „Брзо читање са разумевањем и техникама памћења“

Читање је једна од најбитнијих активности савременог човека. Читањем спознајемо идеје, образујемо се, забављамо се. Убрзани темпо живота захтева да све обављамо на што бржи и ефикаснији начин. Читати и учити брже је могуће.

 

Дана, 30.06.2017.год. у просторијама Про-Менс центра одржана је свечана додела ваучера за похађање програма брзог читања (fast forward).

 

Ваучере су добили ђаци генерације који су показали највише резултате у протеклој школској години. Ђаци су из 20 основних нишких школа са којима је Про-Менс центар склопио протокол о сарадњи у мају месецу.

 

Добитница награде је и ученица генерације нашe школе, Исидора Гавриловић из одељења 8/2.

 


 

 


 
Обавештење за ученике и родитеље 6. разреда

Полагање теста

језичких способности (енглески језик) за улазак у двојезично одељење

УТОРАК   06.06. 2017 У 1100 - ПИСМЕНИ

СРЕДА     07.06. 2017 У 1100 - УСМЕНИ


 
Исидора Гавриловић - најбољи математичар у Округу
Окружно такмичење ученика основних школа из математике одржано је 25.03.2017. у ОШ „Учитељ Таса“ у Нишу. Ученица одељења VIII2 Исидора Гавриловић је освојила максималних 100 поена и прву награду. Она је једина из oсмог разреда у Округу урадила тачно свих 5 задатака, што је резултат њеног рада и рада њене наставнице математике Марине Стојић. Захваљујући томе пласирала се на Државно такмичење, које ће бити одржано од 28. до 30.04.2017. године у ОШ „20. Октобар “ - Нови Београд.

 
Дан отворених врата

Поштовани родитељи,

Oбавештавамо вас да ће Основна школа Краљ Петар I” у среду 5. априла 2017.године у трајању од 18 до 19.30 часова, организовати Дан отворених врата, за представљање и промоцију средњих школа.

Тим поводом позиване су све средње школе са територије града Ниша, да у оквиру програма професионалне оријентације ученицима и родитељима представе школу.


 
Окружно екипно такмичење у шаху

Окружно екипно такмичење у шаху оджаће се 19.03.2017. године у нашој школи са почетком у 10 часова.

 

Потребно је доћи 15 минута раније и понети опрему (гарнитуре и сатове).


 

Архива

Home Вести Линкови Средње стручне школе
Средње стручне школе

На овој страници можете пронаћи линкове Интернет презентација свих средњих стручних школа у Србији. Списак школа преузет је са сајта Министарства просвете.

Уколико уочите неисправност линка, назива школе или ако Ваша школа није на списку, молимо Вас да нам пошаљете мејл на адресу  Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели .

 

Школска управа Ниш

 

Медицинска школа "Др Миленко Хаџић" Ниш

"Трговинска школа" Ниш

"Угоститељско - туристичка школа" Ниш

"Уметничка школа" Ниш

"Музичка школа" Ниш

"Школа моде и лепоте" Ниш

"Прехрамбено - хемијска школа" Ниш

"Економска школа" Ниш

"Правно пословна школа" Ниш

Специјална школа са домом ученика "Бубањ" Ниш

Школа за основно и средње образовање "14. октобар" Ниш

Електротехничка школа "Мија Станимировић" Ниш

Техничка школа "12. фебруар" Ниш

Грађевинскa техничка школа "Неимар" Ниш

Eлектротехничка школа "Никола Тесла" Ниш

Машинска техничка школа "15. мај" Ниш

"Машинска школа" Ниш

Техничка школа "Прота Стеван Димитријевић" Aлексинац

Пољопривредна школа "Шуматовац" Aлексинац

Стручна школа "Душан Тривунац Драгош" Сврљиг

"Економска школа" Куршумлија

"Средња школа" Блаце

"Средња школа" Житорађа

Техничка школа "15. мај" Прокупље

Медицинска школа "Др Алекса Савић" Прокупље

Пољопривредна школа "Радош Јовановић Сеља" Прокупље

"Техничка школа" Бабушница

"Економска школа" Пирот

"Средња стручна школа" Пирот

"Teхничка школа" Пирот

Млекарска школа са домом ученика "Др Обрен Пејић" Пирот

Школа за основно и средње образовање "Младост" Пирот

Средња школа "Никета Ремезијански" Бела паланка

 

Школска управа Лесковац

 

Техничка школа "Бошко Крстић" Бојник

"Техничка школа" Власотинце

Техничка школа "Никола Тесла" Медвеђа

Техничка школа "Вожд Карађорђе" Лебане

Економска школа "Ђука Динић" Лесковац

Хемијско - техничка школа "Божидар Ђорђевић Кукар" Лесковац

"Пољопривредна школа" Лесковац

Техничка школа "Раде Металац" Лесковац

Средња школа "Светозар Крстић Тоза" Вучје

ШОСО "11. октобар" Лесковац

"Трговинско - угоститељска школа" Лесковац

"Школа за текстил и дизајн" Лесковац

МШ "Станислав Бинички" Лесковац

"Средња школа" Грделица

"Медицинска школа" Лесковац

Техничка школа са домом ученика "Милентије Поповић" Црна Трава

"Техничка школа" Владичин Хан

Техничка школа "Прешево" Прешево

"Економско - трговинска школа" Врање

"Хемијско - технолошка школа" Врање

Медицинска школа "Др Изабел Емсли Хатон" Врање

Средња пољопривредно - ветеринарска школа "Стеван Синђелић" Врање

"Техничка школа" Врање

ШОСО "Вуле Антић" Врање

МШ "Стеван Мокрањац" Врање

Средња школа "Сезаи Сурои" Бујановац

Стручна школа "Свети Сава" Бујановац

Пољопривредно - шумарска школа "Јосиф Панчић" Сурдулица

Техничка школа "Никола Тесла" Сурдулица

Средња стручна школа "Милутин Бојић" Трговиште

 

Школска управа Крушевац

 

"Средња школа" Варварин

Средња школа "Свети Трифун" са домом ученика Александровац

"Средња школа" Брус

"Техничка школа" Крушевац

"Економско - трговинска школа" Крушевац

"Машинско - електротехничка школа" Крушевац

"Медицинска школа" Крушевац

Музичка школа "Стеван Христић" Крушевац

"Хемијско - технолошка школа" Крушевац

ШОСО "Веселин Николић" Крушевац

"Техничка школа" Трстеник

 

Школска управа Јагодина

 

"Машинско - електротехничка школа" Параћин

"Средња школа" Свилајнац

"Економско - трговинска школа" Параћин

"Технолошка школа" Параћин

"Техничка школа" Деспотовац

СШ "Светозар Марковић" Јагодина

Електротехничка и грађевинска школа "Никола Тесла" Јагодина

"Прва техничка школа" Јагодина

Економско - трговинска школа "Славка Ђурђевић" Јагодина

"Пољопривредно - ветеринарска школа" Рековац

"Пољопривредно - ветеринарска школа" Свилајнац

"Техничка школа" Ћуприја

"Медицинска школа" Ћуприја

 

Школска управа Краљево

 

Машинска техничка школа "14. октобар" Краљево

Електро - саобраћајна школа "Никола Тесла" Краљево

"Шумарска школа" Краљево

"Економско - трговинска школа" Краљево

"Медицинска школа" Краљево

Пољопривредно - хемијска школа "Др Ђорђе Радић" Краљево

"Уметничка школа" Краљево

"Економско - трговинска школа" Нови Пазар

"Техничка школа" Нови Пазар

"Угоститељско - туристичка школа" Нови Пазар

"Школа за дизајн текстила и коже" Нови Пазар

"Медицинска школа" Нови Пазар

"Машинска школа" Рашка

"Угоститељско - туристичка школа са домом ученика" Врњачка Бања

"Техничка школа" Тутин

 

Школска управа Крагујевац

 

Средња школа "Краљ Петар I" Топола

Економско - угоститељска школа "Слободан Минић" Аранђеловац

"Прва техничка школа" Крагујевац

"Друга техничка школа" Крагујевац

"Економска школа" Крагујевац

Медицинска школа са домом ученика "Сестре Нинковић" Крагујевац

Трговинско - угоститељска школа "Тоза Драговић" Крагујевац

"Политехничка школа" Рача

Средња школа "Ђура Јакшић" Рача

Средња школа "Никола Тесла" Баточина

"Средња школа" Кнић

 

Школска управа Београд

 

"Зуботехничка школа" Звездара

"Геодетска техничка школа" Звездара

Електротехничка школа "Стари Град" Звездара

"Фармацеутско - физиотерапеутска школа" Звездара

"Грађевинска школа" Звездара

"Техноарт Београд" Школа за машинство и уметничке занате Звездара

Економска школа "Нада Димић" Звездара

Техничка школа "Колубара" Лазаревац

"Школа за дизајн текстила" Вождовац

"Друга економска школа" Вождовац

Геолошка и хидрометеоролошка школа "Мулутин Миланковић" Вождовац

Медицинска школа "Надежда Петровић" Земун

Пољопривредна школа са домом ученика "ПК Београд"

Електротехничка школа "Раде Кончар" Београд

"Графичка школа" Нови Београд

"Техничка школа" Нови Београд

"Средња туристичка школа" Нови Београд

"Архитектонска техничка школа" Врачар

Музичка школа "Јосип Славенски" Врачар

Музичка школа "Станковић" Врачар

"Техничка школа" Младеновац

"Пољопривредно - хемијска школа" Обреновац

"Пета економска школа" Раковица

"Средња занатска школа" Раковица

Машинска школа "Радоје Дакић" Раковица

"Средња школа" Барајево

Школа за оштећене слухом - наглуве "Стефан Дечански" Савски венац

"Угоститељско - туристичка школа" Савски венац

"Техничка школа за дизајн коже" Савски венац

"Медицинска школа" Београд

"Економско - трговинска школа" Сопот

"Прва економска школа" Стари Град

Балетска школа "Лујо Давичо" Стари Град

Електротехничка школа "Никола Тесла" Стари Град

"Правно - пословна школа" Стари Град

Уметничка школа "Др Војислав Вучковић" Стари Град

Музичка школа "Мокрањац" Стари Град

"Трговачка школа" Стари Град

"Техничка школа" Чукарица

"Хемијско - прехрамбена технолошка школа" Чукарица

 

Школска управа Нови Сад

 

ШОСО "Братство" Бечеј

"Техничка школа" Бечеј

"Економско - трговинска школа" Бечеј

"Балетска школа" Нови Сад

ШОСО "Милан Петровић" Нови Сад

Уметничка школа "Исидора Бајић" Нови Сад

Електротехничка школа "Михајло Пупин" Нови Сад

Стручна школа "Милева Марић - Ајнштајн" Нови Сад

Саобраћајна школа "Пинки" Нови Сад

Медицинска школа "7. април" Нови Сад

Техничка школа "Павле Савић" Нови Сад

Школа за дизајн "Богдан Шупут" Нови Сад

"Средња машинска школа" Нови Сад

Средња школа "Светозар Милетић" Нови Сад

"Пољопривредна школа са домом ученика" Футог

Средња школа "22. октобар" Жабаљ

Стручна школа "4. јули" Врбас

Техничка школа "9. мај" Бачка Паланка

Средња стручна школа "Др Радивој Увалић" Бачка Паланка

"Пољопривредна школа" Бач

Стручна школа "Лукијан Мушицки" Темерин

Средња техничка школа "Милева Марић" Тител

Стручна школа "Борислав Михајловић Михиз" Ириг

Техничка школа "Михајло Пупин" Инђија

Средња школа "Др Ђорђе Натошевић" Инђија

Техничка школа "Миленко Веркић Неша" Пећинци

Средња техничка школа "Миленко Брзак Уча" Рума

Средња пољопривредна прехрамбена школа "Стеван Петровић Бриле" Рума

Средња стручна школа "Бранко Радичевић" Рума

Уметничка школа "Петар Кранчевић" Сремска Митровица

"Прехрамбено - шумарска и хемијска школа" Сремска Митровица

Средња школа за ученке са сметњама у развоју "Радивој Поповић" Сремска Митровица

Медицинска школа "Драгиња Никшић" Сремска Митровица

Средња техничка школа "Никола Тесла" Сремска Митровица

Економска школа "9. мај" Сремска Митровица

Средња школа за ученке са сметњама у развоју "Антон Скала" Стара Пазова

"Техничка школа" Стара Пазова

Економско - трговинска школа "Вук Караџић" Стара Пазова

Техничка школа "Никола Тесла" Шид

 

Школска управа Зрењанин

 

Пољопривредно - технички средњошколски центар "Беседеш Јожеф" Кањижа

Средња школа "Доситеј Обрадовић" Нови Кнежевац

"Економско - трговинска школа" Кикинда

Средња стручна школа "Милош Црњански" Кикинда

"Техничка школа" Кикинда

"Техничка школа" Ада

"Економско - трговинска школа" Сента

"Средња медицинска школа" Сента

"Хемијско - прехрамбена средња школa" Чока

Средња школа "Ђура Јакшић" Српска Црња

"Средња школа" Нови Бечеј

Мешовита школа "Вук Караџић" Нови Бечеј

Музичка школа "Јосиф Маринковић" Зрењанин

Економско - трговинска школа "Јован Трајковић" Зрењанин

Електротехничка и грађевинска школа "Никола Тесла" Зрењанин

"Медицинска школа" Зрењанин

"Средња пољопривредна школа" Зрењанин

"Техничка школа" Зрењанин

Основна и средња школа "9. мај" Зрењанин

Хемијско - прехрамбена и текстилна школа "Урош Предић" Зрењанин

Економско - трговинска школа "Доситеј Обрадовић" Алибунар

ШОСО "Мара Мандић" Алибунар

Техничка школа "Сава Мунћан" Бела Црква

Стручна школа "Васа Пелагић" Ковин

Уметничка школа "Јосиф Маринковић" Вршац

ШОСО "Јелена Варјашки" Вршац

"Хемијско - медицинска школа" Вршац

"Пољопривредна школа" Вршац

Школски центар "Никола Тесла" Вршац

Балетска школа "Димитрије Парлић" Панчево

Музичка школа "Јован Бандур" Панчево

Економско - трговинска школа "Паја Маргановић" Панчево

Електротехничка школа "Никола Тесла" Панчево

Техничка школа "23. мај" Панчево

Медицинска школа "Стевица Јовановић" Панчево

Пољопривредна школа "Јосиф Панчић" Панчево

"Машинска школа" Панчево

 

Школска управа Сомбор

 

"Пољопривредна школа" Бачка Топола

Средња техничка школа "Шинковић Јожеф" Бачка Топола

Техничка школа "Иван Сарић" Суботица

Економска средња школа "Боса Милићевић" Суботица

"Хемијско - технолошка школа" Суботица

"Политехничка школа" Суботица

"Средња медицинска школа" Суботица

Средња школа за ученике са сметњама у развоју "Жарко Зрењанин" Суботица

"Музичка школа" Суботица

"Школски центар за васпитање и образовање слушно оштећених лица" Суботица

Школа са домом "Петро Кузмјак" Кула

"Економско трговинска школа" Кула

Средња техничка школа "Михајло Пупин" Кула

"Средња стручна школа" Црвенка

"Средња грађевинска и дрвопрерађивачка стручна школа" Апатин

"Техничка школа са домом ученика" Апатин

"Техничка школа" Оџаци

"Средња економска школа" Сомбор

"Средња техника школа" Сомбор

Средња медицинска школа "Др Ружица Рип" Сомбор

"Средња пољопривредно - прехрамбена школа" Сомбор

Средња школа "Свети Сава" Сомбор

Музичка школа "Петар Коњовић" Сомбор

Школа за основно и средње образовање са домом "Вук Караџић" Сомбор

 

Школска управа Чачак

 

"Техничка школа" Ивањица

Економско - трговачка школа "Књаз Милош" Горњи Милановац

Техничка школа "Јован Жујовић" Горњи Милановац

Средња школа "Драгачево" Лучани

"Економска школа" Чачак

"Медицинска школа" Чачак

"Прехрамбено - угоститељска школа" Чачак

"Техничка школа" Чачак

Музичка школа "Др Војислав Вучковић" Чачак

ШОСО "1. новембар" Чачак

"Машинско - саобраћајна и уметничка школа" Чачак

 

Школска управа Ужице

 

"Техничка школа" Бајина Башта

"Медицинска школa" Ужице

"Машинско - електротехничка школа" Прибој

"Техничка школа" Пожега

Пољопривредна школа са домом ученика "Љубо Мичић" Пожега

Средња школа "Свети Ахилије" Ариље

"Економско - трговинска школа" Пријепоље

"Техничка школа" Пријепоље

"Техничка школа" Нова Варош

"Техничка школа" Косјерић

"Техничка школа" Сјеница

"Економска школа" Ужице

"Уметничка школа" Ужице

Техничка школа "Радоје Љубичић" Ужице

"Техничка школа" Ужице

"Угоститељско - туристичка школа" Чајетина

 

Школска управа Ваљево

 

"Посавотамнавска средња школа" Владимирци

"Средња школа" Крупањ

"Мачванска средња школа" Богатић

"Средња школа" Коцељева

Средња школа "Вук Караџић" Љубовија

"Средња школа" Мали Зворник

"Средња економска школа" Лозница

"Техничка школа" Лозница

Стручна школа "Свети Сава" Ваљево

"Техничка школа" Шабац

"Економско - трговинска школа" Шабац

"Средња пољопривредна школа са домом ученика" Шабац

"Медицинска школа" Шабац

"Школа примењених уметности" Шабац

Музичка школа "Михаило Вукдраговић" Шабац

"Стручна хемијска и текстилна школа" Шабац

Мешовота школа "Хиљаду триста каплара" Љиг

Средња школа "17. септембар" Лајковац

"Економска школа" Ваљево

"Пољопривредна школа са домом ученика" Ваљево

Музичка школа "Живорад Грбић" Ваљево

Медицинска школа "Др Миша Пантић" Ваљево

"Техничка школа" Ваљево

"Техничка школа" Уб

 

Школска управа Пожаревац

 

"Средња школа" Велико Градиште

Средња школа "Младост" Петровац

"Медицинска школа" Пожаревац

Пољопривредна школа са домом ученика "Соња Маринковић" Пожаревац

"Економско - трговинска школа" Пожаревац

"Политехничка школа" Пожаревац

Школа за основно и средње музичко образовање "Стеван Мокрањац" Пожаревац

Техничка школа са домом ученика "Никола Тесла" Костолац

"Техничка школа" Жагубица

"Економско - трговинска и машинска школа" Кучево

Економско - угоститељска школа "Вук Караџић" Велика Плана

Технчка школа "Никола Тесла" Велика Плана

"Техничка школа" Смедерево

"Економско - трговинска школа" Смедерево

Музичка школа "Коста Манојловић" Смедерево

Текстилно технолошка и пољопривредна школа "Деспот Ђурађ" Смедерево

Средња школа "Жикица Дамњановић" Смедеревска Паланка

Машинско - електротехничка школа "Гоша" Смедеревска Паланка

 

Школска управа Зајечар

 

"Техничка школа" Зајечар

"Економско - трговинска школа" Зајечар

"Медицинска школа" Зајечар

ШОСО "Јелена Мајсторовић" Зајечар

"Техничка школа" Књажевац

Мешовита школа "Никола Тесла" Бољевац

Средња школа "Бранислав Нушић" Сокобања

"Техничка школа" Неготин

Пољопривредна школа са домом ученика "Рајко Боснић" Неготин

Музичка школа "Стеван Мокрањац" Неготин

"Техничка школа" Мајданпек

"Машинско - електротехничка школа" Бор

"Економско - трговинска школа" Бор

"Техничка школа" Бор

Средња школа за ученике са сметњама у развоју "Видовдан" Бор

"Техничка школа" Кладово

Средња школа "Свети Сава" Кладово

 

Школска управа Косовска Митровица

 

"Економско - туристичка школа" Гора

Техничка школа "Михајло Петровић Алас" Косовска Митровица

"Медицинска школа са домом ученика" Косовска Митровица

Средња школа "Григорије Божовић" Косовска Митровица

"Средња школа" Звечан

Средња школа "Никла Тесла" Лепосавић

"Пољопривредна школа" Лепосавић

Стручна школа "Никола Тесла" Обилић

"Техничка школа" Суво Грло

"Економска школа" Косовска Митровица

"Машинска школа" Приштина

"Грађевинско - саобраћајна школа" Приштина

Електротехничка школа "Миладин Поповић" Приштина

"Економско - трговинска школа" Приштина

"Медицинска школа" Приштина

"Економска школа" Штрпце

"Техничка школа" Подујево

"Пољопривредна школа - гимназија" Липљан

 

Школска управа Ранилуг

 

"Економско - трговинска школа" Гњилане

"Медицинска школа" Ропотово

"Техничка школа" Косовска Каменица

Уметничка школа "Стеван Христић" Гњилане

Средња школа "Драги Поповић" Гњилане

"Техничка школа" Витина

 

 

Контакт информације

Основна школа Краљ Петар I

Адреса: Војводе Путника
18000 Ниш, Србија

Телефон/факс:
+381 18 290.004, 290.005
Е-пошта: kraljpetarnis@open.telekom.rs
Израда
POSITIVE IT & Media
Произведено у Србији

Valid XHTML and CSS.