Вести и обавештења

Свечана додела ваучера ученицима генерације за похађање програма „Брзо читање са разумевањем и техникама памћења“

Читање је једна од најбитнијих активности савременог човека. Читањем спознајемо идеје, образујемо се, забављамо се. Убрзани темпо живота захтева да све обављамо на што бржи и ефикаснији начин. Читати и учити брже је могуће.

 

Дана, 30.06.2017.год. у просторијама Про-Менс центра одржана је свечана додела ваучера за похађање програма брзог читања (fast forward).

 

Ваучере су добили ђаци генерације који су показали највише резултате у протеклој школској години. Ђаци су из 20 основних нишких школа са којима је Про-Менс центар склопио протокол о сарадњи у мају месецу.

 

Добитница награде је и ученица генерације нашe школе, Исидора Гавриловић из одељења 8/2.

 


 

 


 
Обавештење за ученике и родитеље 6. разреда

Полагање теста језичких способности (енглески језик) за улазак у двојезично одељење

УТОРАК   06.06. 2017 У 1100 - ПИСМЕНИ

СРЕДА     07.06. 2017 У 1100 - УСМЕНИ


 
Исидора Гавриловић - најбољи математичар у Округу
Окружно такмичење ученика основних школа из математике одржано је 25.03.2017. у ОШ „Учитељ Таса“ у Нишу. Ученица одељења VIII2 Исидора Гавриловић је освојила максималних 100 поена и прву награду. Она је једина из oсмог разреда у Округу урадила тачно свих 5 задатака, што је резултат њеног рада и рада њене наставнице математике Марине Стојић. Захваљујући томе пласирала се на Државно такмичење, које ће бити одржано од 28. до 30.04.2017. године у ОШ „20. Октобар “ - Нови Београд.

 
Дан отворених врата

Поштовани родитељи,

Oбавештавамо вас да ће Основна школа Краљ Петар I” у среду, 5. априла 2017. године у трајању од 18 до 19.30 часова, организовати Дан отворених врата, за представљање и промоцију средњих школа.

Тим поводом позиване су све средње школе са територије града Ниша, да у оквиру програма професионалне оријентације ученицима и родитељима представе школу.


 
Окружно екипно такмичење у шаху

Окружно екипно такмичење у шаху оджаће се 19.03.2017. године у нашој школи са почетком у 10 часова.

 

Потребно је доћи 15 минута раније и понети опрему (гарнитуре и сатове).


 

Архива

Home Вести Линкови Основне школе
Основнe школе

На овој страници можете пронаћи линкове Интернет презентација свих основних школа у Србији. Списак школа преузет је са сајта Министарства просвете.

Уколико уочите неисправност линка, назива школе или ако Ваша школа није на списку, молимо Вас да нам пошаљете мејл на адресу Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели .

 

Школска управа Ниш

 

ОШ "Радоје Домановић" Ниш

ОШ "Ћеле кула" Ниш

ОШ "Учитељ Таса" Ниш

ОШ "Вожд Карађорђе" Ниш

ОШ "Бубањски хероји" Ниш

ОШ "Цар Константин" Ниш

ОШ "Душан Радовић" Ниш

ОШ "Др Зоран Ђинђић" Ниш

ОШ "Ратко Вукићевић" Ниш

ОШ "Доситеј Обрадовић" Ниш

ОШ "Свети Сава" Ниш

ОШ "Стеван Синђелић" Каменица

ОШ "Мирослав Антић" Ниш

ОШ "Карађорђе" Матејевац

ОШ "Јован Јовановић Змаj" Малча

ОШ "Стефан Немања" Ниш

ОШ "Чегар" Ниш

ОШ "Његош" Ниш

ОШ "Краљ Петар Први" Ниш

ОШ "Десанка Максимовић" Чокот

ОШ "Коле Рашић" Ниш

ОШ "Бранко Радичевић" Габровац

ОШ "Сретен Младеновић Мика" Ниш

ОШ "Бранко Миљковић" Ниш

ОШ "Свети Сава" Суботинац

ОШ "Јован Јовановић Змај" Алексиначки Рудник

ОШ "Десанка Максимовић" Катун

ОМШ "Владимир Ђорђевић" Алексинац

ОШ "Вожд Карађорђе" Алексинац

ОШ "Вук Караџић" Житковац

ОШ "Стојан Живковић Столе" Трњане

ОШ "Љупче Николић" Алексинац

ОШ "Смех и суза" Алексинац

ОШ "Аца Синадиновић" Лоћика

ОШ "Иван Вушовић" Ражањ

ОШ "Вук Караџић" Витошевац

ОШ "Војислав Илић Млађи" Хум

ОШ "Вук Караџић" Ниш

ОШ "Први мај" Ниш

ОШ "Лела Поповић" Миљковац

ОШ "Иво Андрић" Ниш

ОШ "Милан Ракић" Медошевац

ОШ "Бранислав Нушић" Трнава

ОШ "Душан Тасковић Срећко" Сићево

ОШ "Иван Горан Ковачић" Нишка Бања

ОШ "Ђура Јакшић" Нишка Бања

ОШ "Вук Караџић" Дољевац

ОШ "Витко и Света" Гаџин Хан

ОШ "Јастребачки партизани" Мерошина

OШ "Добрила Стамболић" Сврљиг

ОШ "Милоје Закић" Куршумлија

ОШ "Дринка Павловић" Куршумлија

ОШ "Стојан Новаковић" Блаце

ОШ "Топлички хероји" Житорађа

ОШ "Вук Караџић" Житни Поток

ОШ "Милић Ракић - Мирко" Прокупље

ОШ "Ратко Павловић Ћићко" Прокупље

ОШ "Никодије Стојановић Татко" Прокупље

Специјална школа "Свети Сава" Прокупље

ОШ "Светислав Мирковић Ненад" Мала Плана

ОШ "9. октобар" Прокупље

"Основна школа за образовање одраслих" Прокупље

ОMШ "Корнелије Станковић" Прокупље

ОШ "Христо Ботев" Димитровград

ОШ "Младост" Велико Боњинце

ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Бабушница

ОШ "Братство" Звонце

ОШ "Светозар Марковић" Љуберађа

ОШ "Добринка Богдановић" Стрелац

ОШ "Свети Сава" Пирот

ОШ "Душан Радовић" Пирот

ОШ "Вук Караџић" Пирот

ОШ "8. септембар" Пирот

Основна школа за музичко образовање "Др Драгутин Гостушки" Пирот

 

Школска управа Лесковац

 

ОШ "Стојан Љубић" Косанчић

ОШ "Станимир Вељковић Зеле" Бојник

ОШ "8. октобар" Власотинце

ОШ "25. мај" Доња Лопушња

ОШ "Доситеј Обрадовић" Свође

ОШ "Божидар Миљковић" Горњи Присјан

ОШ "Свети Сава" Гложане

ОШ "Карађорђе Петровић" Крушевица

ОШ "Синиша Јанић" Власотинце

ОШ "Браћа Миленковић" Шишава

ОШ "Вук Караџић" Тегошница

ОШ "Партизански дом" Доњи Бучумет

ОШ "Горња Јабланица" Медвеђа

ОШ "Радован Ковачевић" Леце

ОШ "Сијаринска Бања" Сијаринска Бања

ОШ "Владимир Букилић" Туларе

ОШ "Зенељ Хајдини" Тупале

ОШ "Радоје Домановић" Бошњаце

ОШ "Радован Ковачевић Максим" Лебане

ОШ "Вук Караџић" Лебане

ОШ "Бора Станковић" Богојевце

ОШ "Бора Станковић" Вучје

ОШ "Бранко Радичевић" Брестовац

ОШ "Десанка максимовић" Грделица

ОШ "Бора Станковић" Губеревац

ОШ "Јосиф Костић" Лесковац

ОШ "Коста Стаменковић" Лесковац

ОШ "Славко Златановић" Мирошевце

ОШ "Никола Скобаљић" Велико Трњане

ОШ "Јосиф Панчић" Лесковац

ОШ "Вук Караџић" Печењевац

ОШ "Радоје Домановић" Манојловце

ОШ "Петар Тасић" Лесковац

OШ "Аца Синадиновић" Предејане

ОШ "Светозар Марковић" Лесковац

ШООО "Доситеј Обрадовић" Лесковац

ШОСО "11. октобар" Лесковац

ОШ "Трајко Стаменковић" Лесковац

ОШ "Ђура Јакшић" Турековац

ОШ "Васа Пелагић" Лесковац

ОШ "Милутин Смиљковић" Винарце

ОШ "Вук Караџић" Лесковац

ОШ "Вук Караџић" Велика Грабовница

Музичка школа "Станислав Бинички" Лесковац

ОШ "Александар Стојановић" Црна Трава

ОШ "Бранко Радичевић" Владичин Хан

ОШ "Свети Сава" Владичин Хан

ОШ "Војвода Радомир Путник" Џеп

ОШ "Вук Караџић" Стубал

ОШ "Георги Димитров" Босилеград

ОШ "Дитуриа" Црнотинце

ОШ "Ибрахим Кељменди" Прешево

ОШ "Вук Караџић" Прешево

ОШ "Абдулах Крашница" Миратовац

ОШ "Зенељ Хајдини" С.Рајинце

ОШ "Миђени" Церевајка

ОШ "Сељами Хаљачи" Ораовица

ОШ "9.мај" Рељан

ОШ "Бранислав Нушић" Ратаје

ОШ "Бранко Радичевић" Врање

ОШ "Доситеј Обрадовић" Врање

ОШ "Краљ Петар I - Ослободилац" Корбевац

"Основна школа за образовање одраслих у Врању" Врање

ОШ "Предраг Девеџић" Врањска Бања

ОШ "Радоје Домановић" Врање

ОШ "Светозар Марковић" Врање

ШОСО "Вуле Антић" Врање

ОШ "Бора Станковић" Тибужде

ОШ "20. октобар" Власе

ОШ "Вук Караџић" Врање

ОШ "Јован Јовановић Змај" Врање

Музичка школа "Стеван Мокрањац" Врање

ОШ "1.мај" Вртогош

ОШ "Али Бекташи" Несалце

ОШ "Бора Станковић" Кленике

ОШ "Бранко Радичевић" Бујановац

ОШ "Миђени" Муховац

"Школа за основно музичко образовање и васпитање" Бујановац

ОШ "Наим Фрашери" Бујановац

ОШ "Сами Фрашери" Лучане

ОШ "Мухарем Кадриу" Велики Трновац

ОШ "Вук С. Караџић" Левосоје

ОШ "Драгомир Трајковић" Жбевац

ОШ "Десанка Максимовић" Биљача

ОШ "Бора Станковић" Јелашница

ОШ "Иво Лола Рибар" Клисура

ОШ "Пера Мачкатовац" Сурдулица

ОШ "Свети Сава" Божица

ОШ "Академик Ђорђе Лазаревић" Власина Округлица

ОШ "Јован Јовановић Змај" Сурдулица

ОШ "Вук Караџић" Сурдулица

ОШ "Бранко Радичевић" Трговиште

ОШ "Вук Караџић" Доњи Стајевац

ОШ "Жарко Зрењанин - Уча" Радовница

ОШ "Бора Станковић" Ново Село

 

Школска управа Крушевац

 

ОШ "Херој Мирко Томић" Доњи Крчин

ОШ "Јован Курсула" Варварин

ОШ "Мирко Томић" Обреж

ОШ "Драги Макић" Бошњане

ОШ "Свети Сава" Бачина

ОШ "Иво Лола Рибар" Александровац

ОШ "Аца Алексић" Александровац

ОШ "Бранко Радичевић" Разбојна

ОШ "Јован Јовановић Змај" Брус

ОШ "Вук Караџић" Блажево

ОШ "Први мај" Влајковци

ОШ "Деспот Стефан" Горњи Степош

ОШ "Вук Караџић" Крушевац

ОШ "Брана Павловић" Коњух

ОШ "Бранко Радичевић" Крушевац

ОШ "Велизар Станковић - Корчагин" Велики Шиљеговац

ОШ "Жабаре" Жабаре

ОШ "Кнез Лазар" Велики Купци

ОШ "Страхиња Поповић" Дворане

ОШ "Васа Пелагић" Падеж

ОШ "Владислав Савић Јан" Паруновац

ОШ "Јован Поповић" Крушевац

ОШ "Нада Поповић" Крушевац

ОШ "Станислав Бинички" Јасик

ОШ "Доситеј Обрадовић" Крушевац

ОШ "Јован Јовановић Змај" Мудраковац

ОШ "Свети Сава" Читлук

ОШ "Драгомир Марковић" Крушевац

ШОСО "Веселин Николић" Крушевац

Музичка школа "Стеван Христић" Крушевац

ОШОО "Младост" Крушевац

ОШ "Свети Сава" Трстеник

OШ "Велика Дренова" Велика Дренова

ОШ "Живадин Апостоловић" Трстеник

ОШ "Јован Јовановић Змај" Стопања

ОШ "Љубивоје Бајић" Медвеђа

ОШ "Миодраг Чајетинац Чајка" Трстеник

ОШ "Кнегиња Милица" Доњи Рибник

ОШ "Раде Додић" Милутовац

Основна музичка школа "Корнелије Станковић" Трстеник

ОШ "Доситеј Обрадовић" Ћићевац

ОШ "Војвода Пријезда" Сталаћ

 

Школска управа Јагодина

 

ОШ "Ђура Јакшић" Параћин

ОMШ "Владимир Ђорђевић" Јагодина

ОШ "Стеван Јаковљевић" Параћин

ОШ "Радоје Домановић" Параћин

ОШ "Бранко Крсмановић" Сикирица

ОШ "Момчило Поповић Озрен" Параћин

ОШ "Бранко Радичевић" Поповац

ОШ "Бранко Крсмановић" Доња Мутница

ОШ "Вук Караџић" Поточац

ОШ "Миленко Живковић" Параћин

"Школа за музичке таленте" Ћуприја

ОШ "Деспот Стефан Високи" Деспотовац

ОШ "Стеван Немања" Стењевац

ОШ "Стеван Синђелић" Велики Поповић

ОШ "Ђура Јакшић" Плажане

ОШ "Вук Караџић" Ресавица

ОШ "Љубиша Урошевић" Рибаре

ОШ "Радислав Никчевић" Мајур

ОШ "Рада Миљковић" Јагодина

ОШ "Бранко Радичевић" Бунар

ОШ "Милан Мијалковић" Јагодина

ОШ "Горан Остојић" Јагодина

ОШ "Јоца Милосављевић" Багрдан

ОШ "Вук Караџић" Глоговац

ОШ "Бошко Ђуричић" Јагодина

ОШ "17. октобар" Јагодина

Школа са домом за ученике оштећеног слуха и говора "11. мај" Јагодина

ОШ "Душан Поповић" Белушић

ОШ "Светозар Марковић" Рековац

ОШ "Јован Јовановић Змај" Свилајнац

ОШ "Бранко Радичевић" Седларе

ОШ "Вожд Карађорђе" Кушиљево

ОШ "Стеван Синђелић" Војска

ОШ "13. октобар" Ћуприја

ОШ "Ђура Јакшић" Ћуприја

ОШ "Вук Караџић" Ћуприја

ОШ "Душан Сковран" Ћуприја

 

Школска управа Краљево

 

ОШ "Браћа Вилотијевић" Краљево

ОШ "Бранко Радичевић" Витковац

ОШ "Вук Караџић" Краљево

ОШ "Драган Маринковић" Адрани

ОШ "Милунка Савић" Витановац

ОШ "Свети Сава" Краљево

ОШ "Димитрије Туцовић" Краљево

ОШ "Драган Ђоковић Уча" Лађевци

ОШ "Ђура Јакшић" Конарево

ОШ "Живан Маричић" Жича

ШОСО "Иво Лола Рибар" Краљево

ОШ "Јово Курсула" Краљево

ОШ "Јован Цвијић" Сирча

ОШ "Милун Ивановић" Ушће

ОШ "Олга Милутиновић" Годачица

ОШ "Петар Николић" Самаила

ОШ "Светозар Марковић" Краљево

ОШ "Јован Дучић" Роћевићи

ОШ "Стефан Немања" Студеница

МОШ Стеван Мокрањац" Краљево

ОШ "Доситеј Обрадовић" Врба

ОШ "IV краљевачки батаљон" Краљево

ОШ "Чибуковачки партизани" Краљево

ОШ "Братство" Нови Пазар

ОШ "Вук Караџић" Нови Пазар

ОШ "Рифат Бурџевић - Тршо" Нови Пазар

ОШ "Десанка Максимовић" Нови Пазар

ОШ "Александар Стојановић - Лесо" Дежева

ОШ "Растко Немањић - Сава" Дојевиће

ОШ "Селаковац" Селаковац

ОШ "Јован Јовановић - Змај" Нови Пазар

ОШ "Јошаница" Лукаре

ОШ "Стефан Немања" Нови Пазар

ОШ "Доситеј Обрадовић" Осаоница

ОШ "Ђура Јакшић" Трнава

ОШ "Стеван Мокрањац" Нови Пазар

ОШ "Рашка" Рашка

ОШ "Јосиф Панчић" Баљевац

ОШ "Јошаничка Бања" Јошаничка Бања

ОШ "Сутјеска" Рашка

ОШ "Бане Миленковић" Ново Село

ОШ "Бранко Радичевић" Вранеши

ОШ "Младост" Врњци

ОШ "Попински борци" Врњачка Бања

ОШ "Вук Караџић" Тутин

ОШ "Рифат Бурџевић - Тршо" Тутин

ОШ "Алекса Шантић" Црквине

ОШ "25. мај" Делимеђе

 

Школска управа Крагујевац

 

ОШ "Илија Гарашанин" Аранђеловац

ОШ "Сретен Младеновић" Десимировац

ОШ "Милош Обреновић" Аранђеловац

ОШ "Светозар Марковић" Лапово

ОШ "Ђура Јакшић" Крагујевац

ОШ "Душан Радоњић" Бања

ОШ "Милан Илић Чича" Аранђеловац

ОШ "Свети Сава" Аранђеловац

ОШ "Веља Герасимовић" Венчани

ОШ "Љубомир Љуба Ненадовић" Раниловић

ОШ "Славко Поповић" Даросава

ОШ "Први српски устанак" Орашац

ОШ "Светолик Ранковић" Аранђеловац

ОШ "Вук Караџић" Стојник

ШОСО "Вукашин Марковић" Крагујевац

ОШ "Доситеј Обрадовић" Ердеч

ОШ "Свети Сава" Крагујевац

ОШ "Вук Стефановић Караџић" Крагујевац

ОШ "Драгиша Михаиловић" Крагујевац

ОШ "Прота Стеван Поповић" Чумић

ОШ "Јулијана Ћатић" Страгари

ОШ "Мирко Јовановић" Крагујевац

ОШ "Радоје Домановић" Крагујевац

ОШ "Наталија Нана Недељковић" Грошница

ОШ "Мома Санојловић" Крагујевац

"Школа са домом за ученике оштећеног слуха" Крагујевац

ОШ "Драгиша Луковић Шпанац" Крагујевац

ОШ "Живадинка Дивац" Крагујевац

ОШ "Милоје Симовић" Драгобраћа

ОШ "Трећи крагујевачки батаљон" Крагујевац

ОШ "Станислав Сремчевић" Крагујевац

ОШ "Јован Поповић" Крагујевац

ОШ "Милутин и Драгиња Тодоровић" Крагујевац

ОШ "21.октобар" Крагујевац

ОШ "Светозар Марковић" Крагујевац

ОШ "19. октобар" Маршић

ОШ "Карађорђе" Рача

ОШ "Свети Сава" Баточина

ОШ "Свети Сава" Топоница

ОШ "Вук Караџић" Кнић

ОШ "Рада Шубкић" Гружа

ОШ "Сестре Радовић" Белосавци

ОШ "Живко Томић" Доња Шаторња

ОШ "Карађорђе" Топола

ОШ "Милутин Јеленић" Горња Трнава

ОШ "Милан Благојевић" Наталинци

 

Школска управа Београд

 

ОШ "Иван Горан Ковачић" Београд

ОШ "Владислав Петковић Дис" Велики Мокри Луг

ОШ "Радивој Поповић" Земун

Музичка школа "Ватрослав Лисински" Београд

ОШ "Бошко Буха" Београд

ОШ "Вељко Дугошевић" Звездара

ОШ "Десанка Максимовић" Београд

ОШ "1300 каплара" Београд

ОШ "Деспот Стефан Лазаревић" Београд

ОШ "Драгојло Дудић" Београд

ОШ "Павле Савић" Миријево

ОШ "Стеван Синђелић" Београд

ОШ "Владимир Ђорђевић" Београд

ОШ "Јајинци" Београд

ОШ "Стеван Сремац" Добановци

ОШ "Иво Лола Рибар" Бегаљица

ОШ "Диша Ђурђевић" Вреоци

ОШ "Ђура Јакшић" Раковица

ОШ "Владимир Назор" Железник

ОШ "Никола Тесла" Београд

ОШ "Павле Савић" Београд

OMШ "Владимир Ђорђевић" Београд

ОШ "Јелена Ћетковић" Београд

ОШ "Дражевац" Дражевац

ОШ "Горња Варош" Земун

ОШ "Марија Бурсаћ" Београд

ОШ "Јанко Катић" Рогача

ОШ "Ћирило и Методије" Београд

ОШ "Бранко Радичевић" Батајница

ОШ "Доситеј Обрадовић" Умка

ОШ "Војислав Вока Савић" Лазаревац

ОШ "Свети Сава" Велики Црљени

ОШ "Милорад Лабудовић Лабуд" Барошевац

ОШ "Дуле Караклајић" Лазаревац

ОШ "Кнез Лазар" Лазаревац

ОШ "Слободан Пенезић Крцун" Јунковац

МШ "Марко Тајчевић" Лазаревац

ОШ "Рудовци" Рудовци

ОШ "Васа Чарапић" Бели Поток

ОШ "Јанко Веселиновић" Београд

ОШ "Вук Караџић" Рипањ

ОШ "Војвода Степа" Београд

ОШ "Милан Ђ. Милићевић" Београд

ОШ "Филип Филиповић" Београд

ОШ "Ђура Даничић" Београд

ОШ "Миодраг Матић" Београд

ОШ "Змај Јова Јовановић" Београд

ШOСО "Вожд" Београд

ОMШ "Петар Коњовић" Београд

ОШ "Војвода Путник" Рипањ

ШOСО "Вожд" Београд

ОШ "Карађорђе" Београд

Школа за ученике оштећеног вида "Вељко Рамадановић" Земун

ОШ "Лазар Саватић" Земун

ОШ "Сава Јовановић" Сирогојно Београд

ОШ "Радивој Поповић" Земун

ОШ "Бошко Палковљевић Пинки" Београд

ОШ "Станко Марић" Угриновци

ОШ "Бранко Радичевић" Београд

ОШ "Гаврило Принцип" Земун

ОШ "Горња Варош" Београд

ОШ "Илија Бирчанин" Земун Поље

ОШ "Сава Шумановић" Земун

ОШ "Михајло Пупин" Земун

ОШ "Раде Кончар" Београд

ОШ "Мајка Југовића" Земун

ОШ "Петар Кочић" Земун

ОШ "Соња Маринковић" Земун

ОШ "Светислав Голубовић Митраљета" Батајница

ОШ "Светозар Милетић" Земун

ОШ "Гаврило Принцип" Земун

ОШ "Бранко Пешић" Београд

ОШ "Алекса Шантић" Калуђерица

ОШ "Илија Гарашанин" Гроцка

ОШ "Мића Стојковић" Умчари

ОШ "Милоје Васић" Калуђерица

ОШ "Свети Сава" Врчин

"Основна музичка школа" Гроцка

ОШ "Свети Сава" Врчин

ОШ "Олга Петров" Падинска Скела

ШOOO "Браћа Стаменковић" Београд

ОШ "Иван Милутиновић" Вишњица

ОШ "Влада Аксентијевић" Београд

ОШ "Стеван Сремац" Борча

ОШ "Зага Маливук" Крњача

ОШ "Стеван Дукић" Карабурма

ОШ "Раде Драинац" Борча

ОШ "Joван Цвијић" Београд

ОШ "Ослободиоци Београда" Београд

ОШ "Јован Поповић" Београд

ОШ "Ђуро Стругар" Београд

ОШ "Влада Обрадовић Камени" Београд

ОШ "20.октобар" Београд

ОШ "Joван Стерија Поповић" Београд

ОШ "Краљ Александар I" Нови Београд

ОШ "Надежда Петровић" Београд

ОШ "Душко Радовић" Београд

ОШ "Милан Ракић" Београд

ОШ "Младост" Нови Београд

ОШ "Јован Дучић" Нови Београд

ОШ "Ратко Митровић" Београд

ОШ "Иван Гундулић" Београд

ОШ "Кнегиња Милица" Београд

ОШ "Лаза Костић" Београд

ОШ "Драган Лукић" Београд

ОШ "Бранко Радичевић" Београд

ОШ "Радоје Домановић" Београд

ОШ "Душан Дугалић" Београд

ОШ "Јован Миодраговић" Београд

ОШ "Краљ Петар II Карађорђевић" Београд

ОШ "Владислав Рибникар" Београд

ОШ "Јосиф Маринковић" Београд

ОМШ "Јосип Славенски" Београд

ОШ "НХ  Синиша Николајевић" Београд

Музичка школа "Станковић" Београд

ОШ "Свети Сава" Београд

ОШ "Свети Сава" Младеновац

ОШ "Коста Ђукић" Младеновац

ОШ "Живомир Савковић" Ковачевац

"Школа за основно образовање одраслих" Младеновац

ОШ "Бора Лазић" Београд

ОШ "Милица Милошевић" Јагњило

ОШ "Стеван Христић" Младеновац

ОШ "Биса Симић" Велика Крсна

ОШ "Бора Лазић" Влашка

ОШ "Љубомир Аћимовић" Обреновац

ОШ "Јован Јовановић Змаj" Обреновац

"Школа за основно образовање одраслих" Обреновац

ОШ "Посавски партизани" Обреновац

ОШ "Живојин Перић" Стублине

ОШ "Јефимија" Обреновац

"Прва обреновачка основна школа" Обреновац

ОШ "Никола Тесла" Скела

Музичка школа "Даворин Јенко" Раковица

ОШ "Бранко Ћопић" Београд

ОШ "14.октобар" Београд

ОШ "Франце Прешерн" Београд

ОШ "Иво Андрић" Београд

ОШ "Кнез Сима Марковић" Барајево

ОШ "Павле Поповић" Вранић

ОШ "Војвода Мишић" Београд

ОШ "Др Драган Херцог" Београд

ОШ "Радојка Лакић" Београд

ОШ "Антон Скала" Београд

ОШ "Стефан Немања" Београд

ОШ "Петар Петровић Његош" Београд

ОШ "Исидора Секулић" Београд

ОШ "Војвода Радомир Путник" Београд

ШOOO "Ђуро Салај" Београд

Школа за оштећене слухом - наглуве "Стефан Дечански" Београд

ОШ "Цана Марјановић" Раља

ОШ "Милорад Мића Марковић" Мала Иванча

ОМШ "Мокрањац" Београд

ОШ "Стари град" Београд

ОШ "Михаило Петровић Алас" Београд

ОШ "Браћа Барух" Београд

ОШ "Драган Ковачевић" Београд

ОШ "Скадарлија" Београд

ОШ "Краљ Петар Први" Београд

ОШ "Вук Караџић" Сурчин

ОШ "22. октобар" Сурчин

ОШ "Душан Вукасовић Диоген" Бечмен

ОШ "Бранко Радичевић" Бољевци

ОШ "Вожд Карађорђе" Јаково

ОШ "Милоје Павловић" Београд

ОШ "Доситеј Обрадовић" Умка

ОШ "Мирослав Антић" Београд

ОШ "Mилош Црњански" Жарково

ОШ "Ђорђе Крстић" Београд

ОШ "Браћа Јерковић" Железник

ОШ "Карађорђе" Остружница

Школа за основно и средње образовање са домом "Свети Сава" Умка

ОШ "Филип Кљајић Фића" Београд

ОШ "Љуба Ненадовић" Београд

ОШ "Вук Караџић" Сремчица

ОШ "Бановић Страхиња" Београд

ОШ "Бранко Радичевић" Велика Моштаница

ОШ "Аца Милосављевић" Рушањ

 

Школска управа Нови Сад

 

ОШ "Јан Колар" Селенча

ОШ "Петар Коњовић" Бечеј

ОШ "Светозар Марковић" Бачко Градиште

ОШ "Шаму Михаљ" Бечеј

ОШ "Север Ђуркић" Бечеј

ОШ "Иво Андрић" Будисава

ОШ "Здравко Гложански" Бечеј

ОШ "Петефи Шандор" Бече

OMШ "Јосип Славенски" Нови Сад

OШ "Вељко Петровић" Бегеч

OШ "Васа Стајић" Нови Сад

OШ "Доситеј Обрадовић" Нови Сад

OШ "Бранко Радичевић" Нови Сад

OШ "Јован Дучић" Петроварадин

OШ "Вељко Влаховић" Нови Сад

OШ "Ђорђе Натошевић" Нови Сад

OШ "Јован Поповић" Нови Сад

OШ "Јожеф Атила" Нови Сад

OШ "Јован Јовановић Змај" Сремска Каменица

OШ "Коста Трифковић" Нови Сад

OШ "Људовит Штур" Кисач

OШ "Михајло Пупин" Ветерник

OШ "Мирослав Антић" Футог

OШ "Никола Тесла" Нови Сад

OШ "Соња Маринковић" Нови Сад

OШ "Свети Сава" Руменка

OШ "Десанка Максимовић" Футог

OШ "Марија Трандафил" Ветерник

OШ "Алекса Шантић" Степановићево

OШ "22. август" Буковац

OШ "Милош Црњански" Нови Сад

OШ "Вук Караџић" Нови Сад

OШ "Иван Гундулић" Нови Сад

OШ "Ђура Даничић" Нови Сад

OШ "Ђура Јакшић" Каћ

OШ "Иво Лола Рибар" Нови Сад

OШ "Лаза Костић" Ковиљ

OШ "Душан Радовић" Нови Сад

OШ "Петефи Шандор" Нови Сад

OШ "Прва Војвођанска бригада" Нови Сад

OШ "Светозар Марковић Тоза" Нови Сад

OШ "Жарко Зрењанин" Нови Сад

OШ "Свети Сава" Нови Сад

OШ "Жарко Зрењанин" Госпођинци

OШ "Милош Црњански" Жабаљ

OШ "Јован Јовановић Змај" Ђурђево

OШ "Ђура Јакшић" Чуруг

OШ "Братство јединство" Врбас

OШ "Братство јединство" Куцура

OШ "Бранко Радичевић" Равно Село

OШ "Вук Караџић" Бачко Добро Поље

OШ "Jован Јовановић Змај" Змајево

OШ "Петар Петровић Његош" Врбас

OШ "Светозар Милетић" Врбас

OШ "Бранко Радичевић" Савино Село

OШ "20. октобар" Врбас

"Основна музичка школа" Врбас

ОШ "Стеван Христић" Бачка Паланка

OШ "Десанка Максимовић" Бачка Паланка

OШ "Алекса Шантић" Гајдобра

OШ "Здравко Челар" Челарево

OШ "Вук Караџић" Бачка Паланка

OШ "Бранко Ћопић" Младеново

OШ "Жарко Зрењанин" Обровац

OШ "Свети Сава" Бачка Паланка

OШ "Милета Протић" Товаришево

OШ "15. октобар" Пивнице

OШ "Херој Пинки" Бачка Паланка

OШ "Браћа Новаков" Силбаш

OШ "Јан Чајак" Бачки Петровац

OШ "Жарко Зрењанин" Маглић

OШ "Јан Амос Коменски" Кулпин

OШ "Јозеф Марчок - Драгутин" Гложан

OШ "Алекса Шантић" Вајска

OШ "Вук Караџић" Бач

OШ "Иво Лола Рибар" Плавна

OШ "Моша Пијаде" Бачко Ново Село

OШ "Јован Поповић" Сусек

OШ "Јован Грчић Миленко" Беочин

OШ "Вук Караџић" Србобран

OШ "Петар Драпшин" Турија

OШ "Жарко Зрењанин - Уча" Надаљ

OШ "Jован Јовановић Змај" Србобран

OШ "23. октобар" Сремски Карловци

OШ "Петар Кочић" Темерин

OШ "Славко Родић" Бачки Јарак

OШ "Данило Зеленовић" Сириг

OШ "Кокаи Имре" Темерин

OШ "Исидора Секулић" Шајкаш

OШ "Светозар Милетић" Тител

OШ "Милица Стојадиновић Српкиња" Врдник

OШ "Доситеј Обрадовић" Ириг

OШ "Браћа Груловић" Бешка

OШ "Бранко Радичевић" Марадик

OШ "Душан Јерковић" Инђија

OШ "Јован Поповић" Инђија

OШ "Др Ђорђе Натошевић" Нови Сланкамен

OШ "Петар Кочић" Инђија

OШ "Слободан Бајић Паја" Нови Карловци

OШ "22. јул" Крчедин

OШ "Ружа Ђурђевић Црна" Чортановци

OШ "Душан Јерковић Уча" Шимановци

OШ "Слободан Бајић Паја" Пећинци

OШ "Душан Вукасовић Диоген" Купиново

OШ "Бранко Радичевић" Никинци

OШ "Милош Црњански" Хртковци

OШ "Вељко Дугошевић" Рума

OШ "23. октобар" Кленак

OШ "Доситеј Обрадовић" Путинци

OШ "Змај Јова Јовановић" Рума

OМШ "Душан Јерковић" Рума

OШ "Иво Лола Рибар" Рума

OШ "Миливој Петковић - Фећко" Платичево

OШ "Небојша Јерковић" Буђановци

OШ "Tеодор - Tоша Андрејевић" Рума

OШ "VI ударна војвођанска бригада" Грабовци

OШ "Бранко Радичевић" Кузмин

OШ "Добросав Радосављевић - Народ" Мачванска Митровица

OШ "Јован Јовановић Змај" Сремска Митровица

OШ "Јован Поповић" Сремска Митровица

OШ "Јован Јовановић Змаj" Мартинци

OШ "Трива Витасовић Лебарник" Лаћарак

OШ "Бошко Палковљевић Пинки" Сремска Митровица

OШ "Свети Сава" Сремска Митровица

OШ "Слободан Бајић Паја" Сремска Митровица

OШ "Симеон Араницки" Стара Пазова

OШ "Бошко Палковљевић Пинки" Стара Пазова

OШ "Вера Мишчевић" Белегиш

OШ "23. октобар" Голубинци

OШ "Милан Хаџић" Војка

OШ "Растко Немањић - Свети Сава" Нова Пазова

OШ "Слободан Савковић" Стари Бановци

OШ "Херој Јанко Чмелик" Стара Пазова

OШ "Никола Тесла" Нови Бановци

OШ "Филип Вишњић" Моровић

OШ "Јован Јовановић Змај" Шид

OШ "Бранко Радичевић" Шид

OШ "Вук Караџић" Адашевци

OШ "Сава Шумановић" Ердевик

OШ "Сремски фронт" Шид

OШ "Филип Вишњић" Шид

 

Школска управа Зрењанин

 

OШ "Киш Ференц" Трешњевац

"Основна музичка школа" Кањижа

OШ "Јован Јовановић Змај" Кањижа

OШ "10. октобар" Хоргош

OШ "Слободан Малбашки" Кикинда

OШ "Јован Јовановић Змај" Нови Кнежевац

"Основна музичка школа" Нови Кнежевац

OШ "Славко Родић" Велико Село

OШ "1. октобар" Башаид

OШ "Жарко Зрењанин" Кикинда

OШ "Јован Поповић" Кикинда

OШ "Свети Сава" Кикинда

OШ "6. октобар" Кикинда

OШ "Вук Караџић" Кикинда

OШ "Васа Стајић" Мокрин

OШ "Иво Лола Рибар" Нови Козарци

OШ "Глигорије Попов" Руско Село

OШ "Мора Карољ" Сајан

OШ "Фејеш Клара" Кикинда

OШ "Миливој Оморац" Иђош

OШ "Петар Кочић" Наково

OШ "Братство јединство" Банатска Топола

OШ "Ђура Јакшић" Кикинда

OШ "Чех Карољ" Ада

OШ "Новак Радоњић" Мол

OШ "Барток Бела" Ада

OШ "Стеван Сремац" Сента

OШ "Стеван Мокрањац" Сента

OШ "Серво Михаљ" Падеј

OШ "Јован Поповић" Чока

OШ "Др Тихомир Остојић" Остојићево

OШ "Бранко Радичевић" Александрово

OШ "Петефи Шандор" Нова Црња

OШ "Станко Крстин" Радојево

OШ "Ђура Јакшић" Српска Црња

OШ "4. октобар" Војвода Степа

OШ "Доситеј Обрадовић" Бочар

OШ "Станчић Милан Уча" Кумане

OШ "Јосиф Маринковић" Нови Бечеј

OШ "Милоје Чиплић" Нови Бечеј

OШ "Др Ђорђе Јоановић" Милошево

OШ "Братство" Арадац

OШ "Петар Кочић" Банатски Деспотовац

OШ "Братство Јединство" Бело Блато

OШ "1. октобар" Ботош

OШ "Бранко Радичевић" Чента

OШ "Др Александар Сабовљев" Ечка

OШ "Доситеј Обрадовић" Фаркаждин

OШ "Јован Дучић" Клек

OШ "Стеван Книћанин" Книћанин

OШ "Славко Родић" Лазарево

OШ "Бранко Ћопић" Лукићево

OШ "Др Бошко Вребалов" Меленци

OШ "Урош Предић" Орловат

OШ "Свети Сава" Стајићево

OШ "Младост" Томашевац

OШ "Петар Петровић Његош" Зрењанин

OШ "Ђура Јакшић" Зрењанин

OШ "Доситеј Обрадовић" Зрењанин

OШ "Серво Михаљ" Мужља

OШ "Јован Јовановић Змај" Зрењанин

OШ "Др Јован Цвијић" Зрењанин

OШ "Соња Маринковић" Зрењанин

OШ "2. октобар" Зрењанин

OШ "Жарко Зрењанин" Зрењанин

OШ "Ђура Јакшић" Перлез

OШ "Вук караџић" Зрењанин

OШ "Светозар Марковић Тоза" Елемир

OШ "Милош Црњански" Српски Итебеј

OШ "Свети Сава" Житиште

OШ "Никола Тесла" Банатско Карађорђево

OШ "Жарко Зрењанин" Бока

OШ "Вељко Ђуричин" Јарковац

OШ "Стеван Алексић" Јаша Томић

OШ "Вук Караџић" Конак

OШ "Славко Родић" Крајишник

OШ "Алекса Шантић" Сечањ

OШ "Иво Лола Рибар" Сутјеска

OШ "Браћа Стефановић" Неузина

OШ "Братство и јединство" Алибунар

OШ "Душан Јерковић" Банатски Карловац

OШ "Сава Вељковић" Добрица

OШ "Милош Црњански" Иланџа

OШ "Томаш Гарик Масарик" Јаношик

OШ "3. октобар" Локве

OШ "2. октобар" Николинци

OШ "Први мај" Владимировац

OШ "Јован Јовановић Змај" Хајдучица

OШ "Доситеј Обрадовић" Пландиште

OШ "Јован Стерија Поповић" Велика Греда

OШ "Доситеј Обрадовић" Бела Црква

OШ "Жарко Зрењанин" Бела Црква

OШ "Михаил Садовеану" Гребенац

OШ "Ђорђе Малетић" Јасеново

OШ "Сава Мунћан" Крушчица

OШ "Мара Јанковић" Кусић

OШ "Марко Стојановић" Врачевгај

OШ "Бора Радић" Баваниште

OШ "Паја Маргановић" Делиблато

OШ "Предраг Кожић" Дубовац

OШ "Миша Стојковић" Гај

OШ "Десанка Максимовић" Ковин

OШ "Ђура Јакшић" Ковин

OШ "Јован Јовановић Змај" Ковин

OШ "Сава Максимовић" Мраморак

OШ "Ђура Филиповић" Плочица

OШ "Жарко Зрењанин" Скореновац

OШ "Доситеј Обрадовић" Опово

OШ "Моша Пијаде" Гудурица

OШ "Жарко Зрењанин" Избиште

OШ "Кориолан Добан" Куштиљ

OШ "Ђура Јакшић" Павлиш

OШ "Бранко Радичевић" Уљма

OШ "Бранко Радичевић" Велико Средиште

OШ "Јован Стерија Поповић" Вршац

OШ "Младост" Вршац

OШ "Олга Петров Радишић" Вршац

OШ "Паја Јовановић" Вршац

OШ "Вук караџић" Вршац

OШ "Сава Жебељан" Црепаја

OШ "Моша Пијаде" Дебељача

OШ "Михајло Пупин" Идвор

OШ "Млада поколења" Ковачица

OШ "Маршал Тито" Падина

OШ "Лукреција Анкуцић" Самош

OШ "Свети Георгије" Уздин

OШ "Олга Петров" Банатски Брестовац

OШ "Жарко Зрењанин" Банатско Ново Село

OШ "Аксентије Максимовић" Долово

OШ "4. октобар" Глогоњ

OШ "Моша Пијаде" Иваново

OШ "Гоце Делчев" Јабука

OШ "Жарко Зрењанин" Качарево

OШ "Доситеј Обрадовић" Омољица

OШ "Борисав Петров Браца" Панчево

OШ "Бранко Радичевић" Панчево

OШ "Братство јединство" Панчево

OШ "Ђура Јакшић" Панчево

OШ "Исидора Секулић" Панчево

OШ "Јован Јовановић Змај" Панчево

OШ "Мирослав Антић Мика" Панчево

OШ "Стевица Јовановић" Панчево

OШ "Свети Сава" Панчево

OШ "Васа Живковић" Панчево

OШ "Вук Стефановић Караџић" Старчево

 

Школска управа Сомбор

 

OШ "Никола Ђурковић" Фекетић

ОШ "Вук Караџић" Ловћенац

Огледна основна школа "Ади Ендре" Мали Иђош

ОШ "Вук Караџић" Криваја

ОШ "Братство - јединство" Бајша

ОШ "Моша Пијаде" Пачир

ОШ "Чаки Лајош" Бачка Топола

ОШ "Дожа Ђерђ" Гунарош

OШ "Стари Ковач Ђула" Стара Моравица

"Школа за основно музичко образовање" Бачка Топола

ОШ "Никола Тесла" Бачка Топола

Стручна служба основних школа "Здружена школа" Бачка Топола

ОШ "18. октобар" Бачка Топола

OШ "Вук Караџић" Бајмок

ОШ "Хуњади Јанош" Чантавир

ОШ "Кизур Иштван" Суботица

ОШ "Соња Маринковић" Суботица

ОШ "Свети Сава" Суботица

ОШ "Сечењи Иштван" Суботица

ОШ "10. октобар" Суботица

ОШ "Мирослав Антић" Палић

ОШ "Јован Јовановић Змај" Суботица

ОШ "Матија Губец" Таванкут

OШ "Мајшански пут" Суботица

ОШ "Петефи Шандор" Хајдуково

ОШ "Боса Милићевић" Нови Жедник

ОШ "Пионир" Стари Жедник

ОШ "Ђуро Салај" Суботица

ОШ "Иван Милутиновић" Суботица

"Музичка школа" Суботица

Основна и средња школа "Жарко Зрењанин" Суботица

"Школски центар за васпитање и образовање слушно оштећених лица" Суботица

ОШ "Владимир Назор" Ђурђин

ОШ "Матко Вуковић" Суботица

ОШ "Јован Микић" Суботица

ОШ "Иван Горан Ковачић" Суботица

ОШ "Милош Црњански" Суботица

"Школа за основно музичко образовање" Kула

ОШ "Петефи бригада" Кула

ОШ "Вељко Влаховић" Крушчић

Основна и средња школа са домом ученика "Петро Кузмјак" Руски Крстур

ОШ "Никола Тесла" Липар

ОШ "Вук Караџић" Црвенка

ОШ "Иса Бајић" Кула

ОШ "20. октобар" Сивац

ОШ "Јожеф Атила" Купусина

ОШ "Жарко Зрењанин" Апатин

OШ "Младост" Пригревица

ОШ "Киш Ференц" Свилојево

ОШ "Иван Горан Ковачић" Сонта

Основна школа за посебно музичко васпитање и образовање "Стеван Христић" Апатин

ОШ "Јожеф Атила" Богојево

ОШ "Мирослав Антић" Оџаци

ОШ "Коста Стаменковић" Српски Милетић

ОШ "Никола Тесла" Бачки Брестовац

ОШ "Бранко Радичевић" Оџаци

OШ "Нестор Жучни" Лалић

ОШ "Марко Орешковић" Бачки Грачац

ОШ "Бора Станковић" Каравуково

ОШ "Ратко Павловић Ћићко" Ратково

ОШ "Вук Караџић" Дероње

ОШ "Петар Кочић" Риђица

ОШ "21. октобар" Сомбор

ОШ "Огњен Прица" Колут

ОШ "22. октобар" Бачки Моноштор

ОШ "Иван Горан Ковачић" Станишић

OШ "Братство - јединство" Светозар Милетић

ОШ "Иво Лола Рибар" Сомбор

ОШ "Братство јединство" Сомбор

ОШ "Лаза Костић" Гаково

ОШ "Доситеј Обрадовић" Сомбор

ОШ "Аврам Мразовић" Сомбор

ОШ "Алекса Шантић" Алекса Шантић

OШ "Никола Вукићевић" Сомбор

OШ "Моша Пијаде" Бачки Брег

OШ "Братство - јединство" Бездан

ОШ "Мирослав Антић" Чонопља

"Школа за основно образовање одраслих" Сомбор

Школа за основно и средње образовање са домом "Вук Караџић" Сомбор

Музичка школа "Петар Коњовић" Сомбор

OШ "Бранко Радичевић" Стапар

ОШ "Петефи Шандор" Дорослово

ОШ "Киш Ференц" Телечка

ОШ "Никола Тесла" Кљајићево

 

Школска управа Чачак

 

ОШ "Кирило Савић" Ивањица

ОШ "Мајор Илић" Кушићи

ОШ "Милан Вучићевић - Зверац" Братљево

ОШ "Мићо Матовић" Брезова

ОШ "Проф. др Недељко Кошанин" Девићи

ОШ "Милинко Кушић" Ивањица

ОШ "Вучић Величковић" Међуречје

ОШ "Сретен Лазаревић" Прилике

ОШ "Светозар Марковић" Ковиље

ОШ "Краљ Александар I" Горњи Милановац

OШ "Свети Сава" Горњи Милановац

ОШ "Арсеније Лома" Рудник

ОШ "Десанка Максимовић" Горњи Милановац

ОШ "Иво Андрић" Прањани

ОШ "Момчило Настасијевић" Горњи Милановац

ОШ "Таковски устанак" Таково

ОШ "Вук Караџић" Каона

ОШ "Марко Пајчић" Вича

ОШ "Милан Благојевић" Лучани

OШ "Академик Миленко Шушић" Гуча

ОШ "Горачићи" Горачићи

ОШ "Котража" Котража

ОШ "Вук Караџић" Чачак

ОШ "Филип Филиповић" Чачак

ШОСО "1. новембар" Чачак

ОШ "Владислав Петковић Дис" Заблаће

ОШ "Ђенерал Марко Ђ. Катанић" Бресница

ОШ "Милица Павловић" Чачак

Mузичка школа "Др Војислав Вучковић"

ОШ "Ратко Митровић" Чачак

"Основна школа за образовање одраслих" Чачак

ОШ "Свети ђакон Авакум" Трнава Чачак

ОШ "Степа Степановић" Горња Горевница

ОШ "Татомир Анђелић" Мрчајевци

ОШ "22. децембар" Доња Трепча

ОШ "Божо Томић" Пријевор

ОШ "Бранислав Петровић" Слатина

ОШ "Свети Сава" Чачак

ОШ "Танаско Рајић" Чачак

ОШ "Др Драгиша Мишовић" Чачак

ОШ "Прељина" Прељина

 

Школска управа Ужице

 

OШ "Добрисав - Добрица Рајић" Бистрица

OШ "Свети Сава" Бајина Башта

OШ "Рајак Павићевић" Бајина Башта

OШ "Стеван Јоксимовић" Рогачица

OШ "Димитрије Туцовић" Чајетина

OШ "Душан Јерковић" Костојевићи

OШ "Јордан Ђукановић" Варда

OШ "9.мај" Саставци

OШ "Никола Тесла" Бања код Прибоја

OШ "Благоје Полић" Кратово

OШ "Бранко Радичевић" Прибој

OШ "Вук Караџић" Прибој

OШ "Десанка Максимовић" Прибој

OШ "Емилија Остојић" Пожега

OШ "Петар Лековић" Пожега

OШ "Стеван Чоловић" Ариље

OШ "Бреково" Бреково

OШ "Јездимир Трипковић" Латвица

OШ "Ратко Јовановић" Крушчица

OШ "Свети Сава" Пријепоље

OШ "Михаило Баковић" Сељашница

"Основна музичка школа" Пријепоље

OШ "Милосав Стиковић" Пријепоље

OШ "Бошко Буха" Ивање

OШ "10. октобар" Доње Бабине

OШ "Светозар Марковић" Бродарево

OШ "Душан Томашевић Ћирко" Велика Жупа

Oсновна школа Кнезова Рашковића

OШ "Живко Љујић" Нова Варош

ОШ "Вук Ст. Караџић" Јасеново

ОШ "Момир Пуцаревић" Акмачићи

Основна спомен школа "Гојко Друловић" Радоиња

OШ "Мито Игумановић" Косјерић

OШ "Вук Караџић" Кладница

OШ "12. децембар" Сјеница

OШ "Светозар Марковић" Сјеница

OШ "Јован Јовановић-Змај" Раждагиња

OШ "Братство - јединство" Дуга Пољана

OШ "Бранко Радичевић" Штаваљ

OШ "Рифат Бурџевић - Тршо" Карајукића Бунари

OШ "Свети Сава" Баре

OШ "Душан Јерковић" Ужице

OШ "Богосав Јанковић" Кремна

ОШ за образовање ученика са сметњама у развоју "Миодраг В. Матић" Ужице

OШ "Миодраг Миловановић Луне" Каран

OШ "Богосав Јанковић" Кремна

МШ "Војислав - Лале Стефановић" Ужице

ОШ "Нада Матић" Ужице

OШ "Ђура Јакшић" Равни

OШ "Алекса Дејовић" Севојно

OШ "Слободан Секулић" Ужице

OШ "Стари град" Ужице

"Прва основна школа краља Петра II" Ужице

OШ "Саво Јовановић" Сирогојно

OШ "Миливоје Боровић" Мачкат

 

Школска управа Ваљево

 

OШ "Јован Цвијић" Дебрц

OШ "Жика Поповић" Владимирци

OШ "Ната Јеличић" Шабац

OШ "Боривоје Ж. Милојевић" Крупањ

OШ "Жикица Јовановић Шпанац" Бела Црква

OШ "Никола Тесла" Дубље

OШ "Мика Митровић" Богатић

OШ "Вук Караџић" Бадовинци

OШ "Цветин Бркић" Глушци

OШ "Јанко Веселиновић" Црна Бара

OШ "Лаза К. Лазаревић" Клење

OШ "Мића Станојловић" Коцељева

OШ "Петар Враголић" Љубовија

OШ "Бранко Радичевић" Мали Зворник

OШ "Никола Тесла" Велика Река

OШ "Стеван Филиповић" Радаљ

OШ "Милош Гајић" Амајић

OШ "Браћа Рибар" Доња Борина

OШ "Анта Богићевић" Лозница

OШ "Кадињача" Лозница

OШ "Јован Цвијић" Лозница

OШ "Вук Караџић" Лозница

МШ "Вук Караџић" Лозница

OШ "Вера Благојевић" Бања Ковиљача

OШ "Краљ Александар I Карађорђевић" Лешница

OШ "Доситеј Обрадовић" Клупци

"Вукова спомен школа" Тршић

OШ "Петар Тасић" Лешница

OШ "Вук Караџић" Липница

OШ "14. октобар" Драгинац

OШ "Свети Сава" Липнички Шор

OШ "Мика Митровић" Брезјак

OШ "Степа Степановић" Текериш

OШ "Вук Караџић" Шабац

OШ "Јеврем Обреновић" Шабац

OШ "Јанко Веселиновић" Шабац

OШ "Стојан Новаковић" Шабац

OШ "Лаза К. Лазаревић" Шабац

OШ "Николај Велимировић" Шабац

OШ "Свети Сава" Шабац

OШ "Мајур" Мајур

OШ "Јован Цвијић" Змињак

OШ "Краљ Александар Карађорђевић" Прњавор

OШ "Војвода Степа" Липолист

OШ "Доситеј Обрадовић" Волујац

OШ "Војвода Живојин Мишић" Рајковић

OШ "Милан Ракић" Мионица

OШ "Сава Керковић" Љиг

OШ "Сестре Павловић" Белановица

OШ "Миле Дубљевић" Лајковац

OШ "Димитрије Туцовић" Јабучје

OШ "Прва основна школа" Ваљево

OШ "Сестре Илић" Ваљево

OШ "Андра Савчић" Ваљево

OШ "Владика Николај Велимировић" Ваљево

OШ "Прота Матеја Ненадовић" Бранковина

OШ "Илија Бирчанин" Ставе

OШ "Здравко Јовановић" Поћута

OШ "Десанка Максимовић" Ваљево

OШ "Милован Глишић" Ваљево

OШ "Милош Марковић" Доње Лесковице

OШ "Драгољуб Илић" Драчић

OШ "Свети Сава" Попучке

OШ "Нада Пурић" Ваљево

OШ "Стеван Филиповић" Дивци

OШ "Милован Глишић" Ваљевска Каменица

OШ "Војвода Мишић" Пецка

OШ "Браћа Недић" Осечина

OШ "Свети Сава" Памбуковица

OШ "Рајко Михаиловић" Бањани

МШ "Петар Стојановић" Уб

OШ "Душан Даниловић" Радљево

OШ "Милан Муњас" Уб

 

Школска управа Пожаревац

 

OШ "Иво Лола Рибар" Велико Градиште

OШ "Вук Караџић" Мајиловац

OШ "Миша Живановић" Средњево

OШ "Дуде Јовић" Жабари

OШ "Бата Булић" Петровац на Млави

OШ "Професор Брана Пауновић" Рашанац

OШ "Бранко Радичевић" Мелница

OШ "Ђура Јакшић" Орешковица

OШ "Јован Шербановић" Рановац

OШ "Мирослав Букумировић Букум" Шетоње

OШ "Жарко Зрењанин" Велико Лаоле

OШ "Света Михајловић" Буровац

OШ "Краљ Александар I" Пожаревац

OШ "Доситеј Обрадовић" Пожаревац

OШ "Свети Сава" Пожаревац

OШ "Десанка Максимовић" Пожаревац

OШ "Јован Цвијић" Костолац

OШ "Божидар Димитријевић Козица" Брадарац

OШ "Милош Савић" Лучица

OШ "Вук Караџић" Пожаревац

OШ "Херој Радмила Шишковић" Смедеревска Паланка

OШ "Моша Пијаде" Жагубица

OШ "Јован Шербановић" Лазница

OШ "Јован Шербановић" Крепољин

OШ "Бранко Радичевић" Голубац

OШ "Вељко Дугошевић" Браничево

OШ "Херој Роса Трифуновић" Александровац

OШ "Угрин Бранковић" Кучево

OШ "Живојин Жика Поповић" Раброво

OШ "Слободан Јовић" Волуја

OШ "Вељко Дугошевић" Турија

OШ "Моша Пијаде" Мало Црниће

OШ "Милисав Николић" Божевац

OШ "Дража Марковић Рођа" Смољинац

OШ "Ђура Јакшић" Топоница

OШ "Херој Света Младеновић" Сараорци

OШ "Надежда Петровић" Велика Плана

OШ "Карађорђе" Велика Плана

OШ "Свети Сава" Велика Плана

OШ "Академик Радомир Лукић" Милошевац

OШ "Радица Ранковић" Лозовик

OШ "Други шумадијски одред" Марковац

OШ "Лазар Станојевић" Ратари

OШ "Вук Караџић" Крњево

OШ "Бранко Радичевић" Смедерево

OШ "Др Јован Цвијић" Смедерево

OШ "Димитрије Давидовић" Смедерево

OШ "Јован Јовановић Змај" Смедерево

OШ "Бранислав Нушић" Смедерево

OШ "Илија Милосављевић Коларац" Колари

OШ "Бранко Радичевић" Лугавчина

OШ "Иво Лола Рибар" Скобаљ

OШ "Вожд Карађорђе" Водањ

OШ "Вук Караџић" Липе

OШ "Сава Ковачевић" Михајловац

OШ "Херој Срба" Осипаоница

OШ "Свети Сава" Смедерево

OШ "Доситеј Обрадовић" Смедерево

OШ "Светитељ Сава" Друговац

OШ "Иво Андрић" Радинац

OШ "Ђура Јакшић" Мала Крсна

OШ "Доситеј Обрадовић" Враново

OШ "Вук Караџић" Смедеревска Паланка

OШ "Херој Иван Мукер" Смедеревска Паланка

OШ "Олга Милошевић" Смедеревска Паланка

OШ "Божидар Трудић" Смедеревска Паланка

OШ "Никола Тесла" Голобок

OШ "Ђорђе Јовановић" Селевац

OШ "Станоје Главаш" Глибовац

OШ "Милија Ракић" Церовац

OШ "Брана Јевтић" Кусадак

OШ "Радомир Лазић" Азања

 

Школска управа Зајечар

 

OШ "Десанка Максимовић" Зајечар

OШ "Љубица Радосављевић Нада" Зајечар

OШ "Владислав Петковић Дис" Грљан

OШ "Хајдук Вељко"

OШ "Љуба Нешић" Зајечар

OШ "15. мај" Мали Јасеновац

OШ "Ђура Јакшић" Зајечар

OШ "Јеремија Илић Јегор" Рготина

OШ "Јован Јовановић Змај" Салаш

ШОМО "Стеван Мокрањац" Зајечар

ШОСО "Јелена Мајсторовић" Зајечар

OШ "Вук Караџић" Велики Извор

OШ "Доситеј Обрадовић" Вражогрнац

ШОМО "Предраг Милошевић" Књажевац

OШ "Димитрије Тодоровић Каплар" Књажевац

OШ "Вук Караџић" Књажевац

OШ "Младост" Књажевац

OШ "Дубрава" Књажевац

OШ "Ђорђе Симеоновић" Подгорац

OШ "9. српска бригада" Бољевац

OШ "Ђура Јакшић" Сумраковац

OШ "Митрополит Михаило" Сокобања

OШ "Вера Радосављевић" Неготин

OШ "Вук Караџић" Неготин

ШОСО "12. септембар" Неготин

OШ "Бранко Радичевић" Неготин

OШ "Павле Илић Вељко" Душановац

OШ "Јован Јовановић Змај" Јабуковац

OШ "Стеван Мокрањац" Кобишница

OШ "Павле Илић Вељко" Прахово

OШ "Момчило Ранковић" Рајац

ШОМО "Стеван Мокрањац" Неготин

OШ "Бранислав Нушић" Уровица

OШ "Хајдук Вељко" Штубик

OШ "12. септембар" Мајданпек

OШ "Вук Караџић" Доњи Милановац

OШ "Бранко Перић" Рудна Глава

OШ "Велимир Маркићевић" Мајданпек

OШ "Миладин Бучановић" Јасиково

ШОМО "Ранко Кривић" Мајданпек

OШ "Бранко Радичевић" Бор

OШ "Свети Сава" Бор

OШ "3. октобар" Бор

OШ "Ђура Јакшић" Кривељ

OШ "Петар Радовановић" Злот

ШОМО "Миодраг Васиљевић" Бор

ШОСО "Видовдан" Бор

OШ "Станоје Миљковић" Брестовац

OШ "Вук Караџић" Бор

OШ "Душан Радовић" Бор

OШ "Стефанија Михајловић" Брза Паланка

OШ "Хајдук Вељко" Корбово

OШ "Светозар Радић" Текија

OШ "Вук Караџић" Кладово

OШ "Љубица Јовановић Радосављевић" Подвршка

ШОМО "Константин Бабић" Кладово

 

Школска управа Косовска Митровица

 

OШ "Јанко Јовићевић" Гораждевац

OШ "Радош Тошић" Осојане

OШ "Јединство" Црколез

OШ "Светозар Марковић" Велика Хоча

OШ "Доситеј Обрадовић" Ораховац

OШ "22. децембар" Рестелица

OШ "9. мај" Рапча

OШ "25. мај" Враниште

OШ "Небојша Јерковић" Драгаш

OШ "Зенуни" Брод

OШ "5. октобар" Крушево

OШ "Свети Сава" Косовска Митровица

OШ "Доситеј Обрадовић" Косовска Митровица

OШ "Предраг и Миодраг Михајловић" Косовска Митровица

OШ "Вељко Банашевић" Косовска Митровица

МШ "Миодраг Васиљевић" Косовска Митровица

Специјална школа "Косовски божури" Косовска Митровица

OШ "Владо Ћетковић" Косовска Митровица

OШ "Стаја Марковић" Штрпце

OШ "Бранко Радичевић" Косовска Митровица

OШ "21. новембар" Гојбуља

OШ "Вук Караџић" Прилужје

OШ "Свети Сава" Граце

OШ "Јован Цвијић" Зубин Поток

OШ "Благоје Радић" Зупче

OШ "Петар Кочић" Брњак

OШ "Вук Караџић" Звечан

OШ "Свети Сава" Жеровница

OШ "Бановић Страхиња" Бањска

OШ "Лепосавић"Лепосавић

OШ "Стана Бачанин" Лешак

OШ "Вук Караџић" Сочаница

OШ "Свети Сава" Племетина

OШ "Милан Ракић" Бабин мост

OШ "Бранко Радичевић" Обилић

OШ "Доситеј Обрадовић" Црквена Водица

OШ "Милун Јакшић" Бање

OШ "Аца Маровић" Косово поље

OШ "Угљаре" Угљаре

OШ "Коста Војиновић" Подујево

OШ "Краљ Милутин" Грачаница

OШ "Димитрије Прица" Доња Брњица

OШ "Миладин Митић" Лапље село

OШ "Свети Сава" Сушица

OШ "Стеван Мокрањац" Грачаница

OШ "Шарски одред" Севце

OШ "Рајко Урошевић" Готовуша

Раднички универзитет" Штрпце

OШ "Кнез Лазар" Доња гуштерица

OШ "Вук Караџић" Лепина

OШ "Владимир Назор" Јањево

OШ "Браћа Аксић" Липљан

 

Школска управа Ранилуг

 

OШ "Доситеј Обрадовић" Прековце

OШ "Трајко Перић" Ранилуг

OШ "Вељко Дугошевић" Ранилуг

OШ "Миладин Поповић" Бостане

OШ "Братство" Стрезовце

OШ "9. мај" Кололеч

OШ "Десанка Максимовић" Косовска Каменица

OШ "Свети Сава" Јасеновик

OШ "Миладин Поповић" Пасјане

OШ "Доситеј Обрадовић" Партеш

OШ "Свети Сава" Паралово

OШ "Бора Станковић" Коретиште

OШ "Бранко Радичевић" Церница

OШ "Петар Петровић Његош" Горње Кусце

OШ "Вук Караџић" Шилово

OШ "Стеван Христић" Станишор

OШ "Свети Сава" Клокот

OШ "Младен Марковић" Витина

OШ "Марко Рајковић" Врбовац

 

Контакт информације

Основна школа Краљ Петар I

Адреса: Војводе Путника
18000 Ниш, Србија

Телефон/факс:
+381 18 290.004, 290.005
Е-пошта: kraljpetarnis@open.telekom.rs
Израда
POSITIVE IT & Media
Произведено у Србији

Valid XHTML and CSS.