2011/2012 Јелена Ђокић

Ђокић Јелена је ђак генерације школске 2011/2012. године. Рођена 18.8.1997. године у Нишу. У први разред ОШ "Краљ Петар I" кренула је 2004/05. године код учитељице Миросинке Вујичић. У старијим разредима одељењске старешине су јој биле Ивана Миловановић, Ивана Кордић и Моника Мировић. У седмом и осмом разреду била је у двојезичном одељењу. Школске 2012/13. године уписала је гимназију "Светозар Марковић", друштвено - језички смер. У осмогодишњем школовању посебно се истицала такмичењима из српског језика, биологије и француског језика. Учествовала је на међународном фестивалу француског позоришта. Такође је била активан спортиста и члан запажене одбојкашке екипе школе.