Home Вести Пројекти Безбедан интернет Школски пројекат "Безбедан интернет"
Школски пројекат "Безбедан интернет"

Сајт "Безбедан интернет" намењен је ученицима ОШ "Краљ Петар I" у Нишу, са намером да се упознају са безбеднијим коришћењем интернета.

Тема сајта: безбедно коришћење интернета,  спречавање злоупотреба и искоришћавања деце путем интернета.

У току новембра ученице Јана Станковић и Ема Глигоријевић одржале су радионице у 5. и 6. разреду и на тај начин упознале ученике са опасностима које вребају на интернету.

Ученици осмог разреда који су учествовали у изради школског сајта "Безбедан интернет" у току децембра ће вршити представљање сајта.